1. Start
  2. /
  3. Hydraulika siłowa
  4. /
  5. Agregaty hydrauliczne

Agregaty hydrauliczne – elektryczne, spalinowe i inne

Agregaty hydrauliczne – mamy przyjemność zaprezentować Państwu urządzenia, które znajdują swoje zastosowanie przy zasilaniu różnorodnych urządzeń przemysłowych zawierających odbiorniki hydrauliczne, takie jak siłowniki czy silniki. Zasilanie odbywa się z wykorzystaniem cieczy roboczej – oleju hydraulicznego pod odpowiednim ciśnieniem wyrażonym w MPa lub bar i z ustalonym przepływem w l/min.

Oferujemy agregaty elektryczne, spalinowe, a także filtracyjne. Ostatnie z nich służą przede wszystkim do filtracji oleju i napełniania zbiorników oleju hydraulicznego. Modele spalinowe wyposażone są w silniki benzynowe np. marki Honda lub Kohler, ale w ofercie posiadamy również warianty z silnikiem Diesla – Kubota, Perkins, Deutz itp. Modele elektryczne są zaś zbudowane na zbiornikach aluminiowych lub stalowych z wbudowanymi zespołami pompowymi z silnikami elektrycznymi w klasie energetycznej IE2 lub IE3 zależnie od wymagań.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z kartami katalogowymi naszych agregatów hydraulicznych. Zostały one umieszczone każdorazowo na stronie produktowej danego urządzenia. Zawierają między innymi informacje o przeznaczeniu konkretnego modelu oraz jego danych technicznych – mocy silnika, wydajności pompy, maksymalnym ciśnieniu, ilości oleju czy wymiarach i wadze. Każda karta katalogowa została również uzupełniona o pełną dokumentację fotograficzną prezentującą nasze hydrauliczne agregaty spalinowe, elektryczne i inne.