Prowadzimy firmowy sklep Sklep ParkerStore

Pompy hydrauliczne

Od 2000 roku dostarczamy wyjątkowe i innowacyjne rozwiązania z hydrauliki siłowej wyposażone w najlepsze komponenty – chłodnice oleju, rozdzielacze, silniki hydrauliczne i zasilacze hydrauliczne. Szczególnie polecamy dostępne z naszego magazynu pompy hydrauliczne wielotłoczkowe (fabrycznie nowe Parker oraz używane po regeneracji) przemysłowe oraz mobilne, które są charakteryzuje wysoka sprawność i zależnie od typu mogą pracować pod ciśnieniem roboczym do 420 bar.

Ponadto, wprost z naszego magazyny i sklepu Parker Store udostępniamy również wyjątkowo solidne i szczelne modele o stałej wydajności (typu F11 lub F12), które z powodzeniem sprawdzą się w różnych maszynach hydraulicznych.

W kategorii Pompy hydrauliczne znajdują się także pompy zębate dedykowane do użytku w hydrostatycznych układach napędowych oraz ekonomiczne pompy wielotłoczkowe zasilających specjalistyczne urządzenia zabudowane na samochodach ciężarowych, takich jak podnośniki, dźwigi towarowe, maszyny komunalne i leśne.

Prowadzimy również profesjonalny serwis pomp tłoczkowych i zębatych – wybierz nasz serwis w razie jakichkolwiek problemów z wymienionymi urządzeniami.

W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami – profesjonalny zespół odpowie na Twoje pytania i doradzi wybór odpowiedniego urządzenia.