Prowadzimy firmowy sklep Sklep ParkerStore

Silniki hydrauliczne

Oferowane przez naszą firmę Bipromasz silniki hydrauliczne znajdują swoje zastosowanie w różnego rodzaju mobilnych maszynach wiertniczych, budowlanych, rolniczych, a także w wielu gałęziach przemysłu. Umożliwiają one zamianę energii cieczy roboczej na energię mechaniczną w formie ruchu obrotowego wału. Charakteryzują się dużym momentem obrotowym, a także szerokim zakresem prędkości obrotowej. Ich zwarta i kompaktowa budowa sprawia, że wyróżniają się dużą uniwersalnością i jednocześnie cechują się wysoką żywotnością. Ich dodatkową zaletą jest zastosowanie wysokociśnieniowego uszczelnienia wału.

W ofercie firmy Bipromasz znajdą Państwo hydrauliczne silniki renomowanej firmy Parker Hannifin – gerotorowe różnego typu (m.in. TF, TG, BG z hamulcem czy TK), a także tłokowe MR bądź F1. Tak szeroki wybór tych urządzeń umożliwi Państwu dobranie odpowiedniego modelu do posiadanej maszyny. Każdy z nich został przez nas odpowiednio opisany na swojej stronie produktowej.

Zawarliśmy m.in. takie informacje, jak przeznaczenie, dane techniczne, wymiary, a także warunki zabudowy. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem produktów – silniki hydrauliczne i skorzystania z naszej oferty.