Prowadzimy firmowy sklep Sklep ParkerStore

Węże hydrauliczne

Węże hydrauliczne ciśnieniowe z zaciśniętymi na końcach zakuciami tworzą giętkie przewody hydrauliczne. Zastosowanie jednoelementowych zakuć i wysokiej jakości przewodów w połączeniu z unikalną technologią i sprzętem Parker gwarantują wykonanie bezpiecznych i wytrzymałych instalacji hydraulicznych.

Zamówienie przewodu w firmie Bipromasz jest bardzo proste i można to uczynić poprzez e-mail. Wysyłka jest w 99% realizowana tego samego dnia. Po wyborze zakucia i określeniu długości można zlecić usługi dodatkowe: zaślepienie, czyszczenie, próba ciśnieniowa, znakowanie, wystawienie certyfikatu.

Zajmujemy się także seryjną produkcją przewodów hydraulicznych dla producentów maszyn m.in. do zastosowań morskich czy kolejowych. Przyjmujemy zlecenia na całe serie towarów, jak i jednostkowe (możemy szybko pomóc w razie usterek instalacji hydraulicznych).

Bezpieczne użytkowanie i brak awarii można zapewnić stosując wysokiej jakości przewody z naszej oferty – w instalacjach tłocznych, powrotnych i ssawnych.