1. Start
  2. /
  3. Hydraulika siłowa
  4. /
  5. Siłowniki hydrauliczne

Siłowniki hydrauliczne

Siłowniki hydrauliczne z powodzeniem znajdują swoje zastosowanie w ciężkich warunkach pracy, w maszynach i urządzeniach przemysłowych oraz mobilnym sprzęcie budowlanym, w tym głównie w wiertnicach hydraulicznych.

Działanie siłowników hydraulicznych ma na celu zamianę energii ciśnienia cieczy roboczej na energię mechaniczną, dzięki której następuje ruch posuwisty zespołu tłok-tłoczysko. Siłowniki hydrauliczne produkowane w zakładzie produkcyjnym Bipromasz charakteryzują się użyciem wytrzymałych, odpornych na korozję materiałów i podzespołów, które gwarantują wysoką jakość urządzenia oraz jego funkcjonalność.

W naszej ofercie posiadamy hydrauliczne siłowniki jednostronnego i dwustronnego działania. Ponadto oferujemy siłowniki, obrotowe, nierdzewne, z pomiarem położenia tłoka, a także te w wykonaniu morskim (które dzięki zastosowanej farbie i elementom ze stali nierdzewnej są odporne na uszkodzenia wynikające z niekorzystnych warunków morskich). Posiadamy także niskobudżetowe lekkie modele, które doskonale sprawdzają się w przypadku tanich maszyn rolniczych i polecane są głównie do maszyn o lekkim charakterze pracy.

Jako uzupełnienie asortymentu oferujemy również usługi naprawcze oraz regenerację siłowników hydraulicznych. Proponujemy ponadto specjalne uszczelnienia w różnych wariantach i inne akcesoria, takie jak przetworniki pomiaru wysuwu typu LAD, zewnętrzne przetworniki typu ELA, osłony gumowe tłoczysk czy ucha przegubowe różnego typu.

Specjalnością Bipromasz jest projektowanie i produkcja siłowników hydraulicznych specjalnych, wykonywanie zamienników, wykonania jednostkowe, pojedyncze.