Prowadzimy firmowy sklep Sklep ParkerStore

Filtracja

Filtracja to kategoria technologicznie nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń filtracyjnych: filtry powrotne, oddechowe, ssawne, wlewowe, a także duże, efektywne agregaty filtracyjne.

Filtr do hydrauliki siłowej jest niezwykle ważnym elementem działania instalacji i pozwala na oddzielanie zanieczyszczeń z oleju hydraulicznego. Filtry hydrauliczne są dobierane i montowane w zależności od przepływu oleju, ciśnienia roboczego i sposobu eksploatacji i stanowią obowiązkowe wyposażenie przemysłowych agregatów hydraulicznych serii AHE. Modele ssawne uniemożliwiają przejście zanieczyszczeń zgrubnych z dna zbiornika do wnętrza pompy. Filtry powrotne z kolei świetnie są ekonomicznym rozwiązaniem do filtracji dokładnej 5 lub 10 mikronów. Przy pochłanianiu wody i wilgoci niezastąpione są filtry oddechowe, które mogą pracować w szerokim zakresie temperatur otoczenia atmosferycznego lub przemysłowego.

Odpowiednia filtracja pozwala na dłuższe, efektywne działanie maszyny hydrauliki siłowej. Regularna wymiana wkładów filtracyjnych pozwoli na uniknięcie kosztownych awarii i niebezpiecznych usterek. W razie wątpliwości i pytań zachęcamy do kontaktu z naszym profesjonalnym zespołem.

Filtracja hydrauliczna firmy Parker

broszura do pobrania