Oferty pracy

15 lis Oferty pracy

W ramach rozszerzania naszego zespołu produkcyjnego, poszukujemy poniższych pracowników:

Ślusarz-mechanik:
Od kandydata oczekujemy znajomości rysunku technicznego i podstaw w zakresie budowy maszyn. Oferujemy stanowisko pracy w brygadzie montażowej konstrukcji stalowych wiertnic i mechanizmów wiertniczych oraz prototypowych urządzeń z hydrauliką siłową. Uprawnienia spawalnicze i gazowe oraz uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych będą dodatkowym atutem. Oferujemy rozwój zawodowy i interesującą pracę w produkcji jednostkowej i małoseryjnej.
Termin składania dokumentów: 2018-03-31.

Frezer lub frezer-tokarz lub wytaczarz:
Poszukujemy kandydata na wydział obróbki mechanicznej, aby uzupełnić istniejący wakat na stanowisku frezera. Oferujemy możliwość rozwoju umiejętności zawodowych i pracę w doświadczonym zespole na obrabiarkach konwencjonalnych. Wymagamy dobrej znajomości rysunku technicznego i obróbki skrawaniem. Praca polega na wykonywaniu detali jednostkowych i małoseryjnych wg rysunków technicznych wykonywanych przez biuro projektowe Bipromasz wg specyfikacji klienta.
Termin składania dokumentów: 2018-03-31.

Jeżeli zainteresowała Panią/Pana nasza oferta i pragnęliby Państwo dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie zapytania na adres: biuro@bipromasz.pl