Intermasz 2015

09 maj Intermasz 2015

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach Intermasz 2015 w Poznaniu.

Cieszymy się z uznania wyrażanego dla jakości i innowacyjności naszych produktów. Każdy z odwiedzających doceniał obecność naszej firmy jako polskiego producenta wśród grona wystawców złożonego głównie z importerów.

Na naszym stoisku zewnętrznym prezentowaliśmy:

  1. Zestaw mieszalnikowo-iniekcyjny typu ZMI-100 – służący do przygotowania i podtrzymywania zawiesin cementowych i bentonitowych oraz do iniekcji wysokociśnieniowej 100 bar w czasie wykonywania prac fundamentowych i wiertniczych takich jak kotwy i mikropale.
  2. Mieszalnik szybkoobrotowy WMS-200 – do wytwarzania wodnych zawiesin bentonitu i innych płuczek wiertniczych oraz mieszanin cementowych oraz do przepompowywania utworzonych zawiesin za pomocą pompy wirowej na zewnątrz.
  3. Pompa płuczkowa-nurnikowa PPN-350 – używana na maszynach wiertniczych do tłoczenia bentonitowej płuczki wiertniczej pod ciśnieniem do 25 bar w technologii wiercenia obrotowego w tzw. prawym obiegu płuczki.
  4. Wiertnicza głowica obrotowa do montażu na ramieniu koparki – model OWK-600 – z wyposażeniem do wciskania stalowych rur osłonowych w celu wykonania odwiertów pionowych w niestabilnym gruncie na potrzeby palowania, instalowania słupów lub igłofiltrów.
  5. Miniwiertnica pozioma elektryczna do wykonywania krótkich przepustów – typ WPR230
  6. Osprzęt koparkowy typ OKB-150 masztowy do wbijania palików i wkręcania kotew zabudowany na minikoparce JCB.

Na stoisku wewnętrznym prezentowaliśmy naszą ofertę handlową – komponenty hydrauliki siłowej – oferta Parker i Hydrocontrol oraz siłowniki i agregaty hydrauliczne naszej produkcji, a także bogata oferta: http://narzedzia-wiertnicze.pl/

Galeria zdjęć