Archiwum

Zęby widiowe i elementy trudnościeralne spawane do narzędzi wiertniczych

21 Lis Zęby widiowe i elementy trudnościeralne spawane do narzędzi wiertniczych

Zęby przeznaczone są do spawania do głowic oraz krawędzi skrawających narzędzi wiertniczych. Elementy trudnościeralne zaleca się spawać do miejsc poddawanych intensywnemu ścieraniu, np. krawędzi płatów ślimaków.

zeby_widiowe_elementy_trudnoscieralne_spawane1

zeby_widiowe_elementy_trudnoscieralne_spawane2

zeby_widiowe_elementy_trudnoscieralne_spawane3

zeby_widiowe_elementy_trudnoscieralne_spawane4

zeby_widiowe_elementy_trudnoscieralne_spawane5

Guziki typu IB

Guziki typu IB

NazwaD [mm]H [mm]h [mm]Waga [kg]
IB 5050259,50,4
IB 7575259,50,9
IB 9090309,51,5
IB 115115329,52,5
IB 1501503812,55,9

Pryzmy typu IBR

Pryzmy typu IBR

NazwaL [mm]A [mm]h [mm]H [mm]Waga [kg]
IBR 25252408230,9
IBR 38382408231,4
IBR 50502408232,0
IBR 65652408232,7
IBR 90902408233,4
IBR 1001002408234,2
IBR 1301302408234,9

Płaskownik typu IBL

Płaskownik typu IBL

NazwaL [mm]A [mm]H [mm]h [mm]Waga [kg]
IBL 2002002525101,1
IBL 3003002525101,5

TungStuds

TungStuds są trzpieniami z węglika spiekanego, montowane na powierzchniach narażonych na intensywne ścieranie metodą zgrzewania za pomocą specjalnego urządzenia. Ceramiczna nasadka ułatwia rozmieszczenie elementów na powierzchni i zapewnia odpowiedni kształt spoiny.

TungStuds

TypBTS01BTS02BTS03BTS04BTS05BTS06BTS07
A mm779912,612,612,6
B mm12121515181818
C mm16161919222222
D mm111410,513,5101316
E mm8,411,48,4128,41214
F mm16191619161922
Read More